Длъжност
|
Име и фамилия
|
Вътр. телефон
|
Стая №
|
Кмет
|
Любка Александрова
|
33
|
301
|
Зам.-кмет
|
Кольо Домеников
|
44
|
312
|
Секретар
|
Дилян Йорданов
|
28
|
321
|
ОБЩА АДМИНИСТРАЦИЯ
Дирекция „Бюджет, финанси и счетоводство”
|
Директор
|
Марин Маринов
|
-
|
319
|
Отдел „Местни приходи, бюджет, финанси и счетоводство”
|
|
|
|
|
Финансов контрол и бюджет
|
Мария Емануилова
|
32
|
315
|
Старши счетоводител
|
Ивелина Иванова
|
37
|
316
|
Счетоводител
|
Марияна Колчева
|
37
|
316
|
Старши счетоводител
|
Надка Йорданова
|
37
|
316
|
Архивар
|
Маргарита Иванова
|
37
|
316
|
Счетоводител
|
Яница Георгиева-Славева
|
37
|
316
|
Младши счетоводител – касиер
|
Ралица Белчева
|
31
|
314
|
Отдел „Местни данъци и такси”
|
Публичен изпълнител
|
Соня Матева
|
49
|
100 Б
|
Старши инспектор
|
Арсения Петрова
|
48
|
101
|
Старши инспектор
|
Валентина Горанова
|
48
|
101
|
Младши счетоводител
|
Милка Илиева
|
48
|
102
|
Касиер „Местни данъци и такси”
|
Маргарита Андреева
|
48
|
104 А
|
Касиер „Местни данъци и такси”
|
Поля Блажева
|
48
|
104 А
|
Отдел „Гражданска регистрация, административно и организационно - техническо обслужване”
|
Младши експерт
|
Биляна Павлова-Гашева
|
28
|
313
|
Деловодител / Младши експерт
|
Вилислава Георгиева-Иванова
|
28
|
313
|
Център за информация и обслужване на граждани
|
Главен специалист
|
Детелина Николова
|
52
|
104
|
Личен състав
|
Главен специалист
|
Аничка Михайлова
|
23
|
303
|
Организационно-техническо обслужване общинска администрация
|
Сътрудник на кмета
|
Петя Станчева
|
21
|
302
|
Организатор автомобилен транспорт – шофьор
|
Марин Маринов
|
30
|
202
|
Домакин
|
Цветан Първанов
|
30
|
313 Б
|
СПЕЦИАЛИЗИРАНА АДМИНИСТРАЦИЯ
Дирекция „ГРАДОУСТРОЙСТВО И АРХИТЕКТУРА”
|
Директор
|
Пламен Парашкевов
|
27
|
309
|
Отдел „ТСУ”
|
Устройство на територията
|
Главен специалист
|
Цветанка Генова
|
26
|
308
|
Главен специалист
|
Янка Ботева
|
26
|
308
|
Кадастър и регулация
|
Главен специалист
|
|
52
|
104
|
Архитектурно-строителен контрол
|
Главен експерт
|
Вероника Славова
|
38
|
317
|
Главен специалист
Младши специалист
|
Емил Игнатов
Васил Петров
|
30
30
|
313 Б
313 Б
|
Отдел „Общинска собственост, земеделие и гори”
|
Главен експерт
|
Диана Пенчева
|
35
|
311
|
Главен експерт
|
Милка Георгиева
|
35
|
311
|
Младши експерт
|
Тодорка Ечева
|
35
|
311
|
Образование
|
Главен експерт
|
Петя Чолакова
|
34
|
208
|
Култура и вероизповедание
|
Главен специалист
|
Любка Христова
|
8-30-87
|
Етаж 4
|
Младши специалист
|
Павел Генов
|
8-30-87
|
Етаж 4
|
Секретар МКБППМН
|
Ваня Дочева
|
47
|
223
|
Отдел „Европейски фондове, проекти и обществени поръчки”
|
Управление на проекти
|
Старши експерт
|
Елена Георгиева
|
42
|
320
|
Старши експерт
|
Ирина Александрова
|
42
|
320
|
Младши експерт
|
Силвия Йорданова
|
42
|
320
|
Младши експерт
|
Албена Горова
|
38
|
317
|
Осъществяване на обществени поръчки
|
Главен експерт
|
Красимира Косева
|
36
|
318
|
Младши експерт
|
Мирослава Методиева
|
36
|
318
|
КМЕТСТВА
|
с. Асеновци
|
Кмет
|
Велчо Димитров Маринов
|
06537/22-24
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Виолета Генова
|
06537/22-24
|
-
|
Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Теодора Тодорова
|
06537/22-24
|
-
|
с. Аспарухово
|
Кмет
|
Ирин Спасов Игнатов
|
06536/23-97
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Биляна Валентинова
|
06536/23-97
|
-
|
с. Божурлук
|
Кметски наместник
|
Мариела Тодорова
|
06533/23-21
|
-
|
с. Българене
|
Кмет
|
Йордан Дончев
|
06532/24-21
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Боряна Христова
|
06532/24-21
|
-
|
Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Цветанка Димитрова
|
06532/24-21
|
-
|
с. Варана
|
Кметски наместник
|
Русчо Рачев
|
06539/24-22
|
-
|
с. Градище
|
Кмет
|
Стефан Стефанов
|
06539/22-24
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Веселка Йорданова
|
06539/22-24
|
-
|
Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Шенай Мустафова
|
06539/22-24
|
-
|
с. Изгрев
|
Кмет
|
Маргарит Иларионов
|
06531/22-23
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Евелина Великова
|
06531/22-23
|
-
|
с. Козар Белене
|
Кмет
|
Илия Ванков
|
06535/22-24
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Донка Петрова
|
06535/22-24
|
-
|
Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Мирослава Димитрова
|
06535/22-24
|
-
|
с. Малчика
|
Кмет
|
Магдалена Банчева
|
06534/22-34
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Камелия Иванова
|
06534/22-34
|
-
|
-Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Петя Петрова
|
06534/22-34
|
-
|
с. Обнова
|
Кмет
|
Анелия Николова
|
06538/26-66
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Иваничка Ненчева
|
06538/26-66
|
-
|
-Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Йова Блажева
|
06538/26-66
|
-
|
с. Стежерово
|
Кмет
|
Диян Димитров
|
06533/22-63
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Гергана Бендерска
|
06533/22-63
|
-
|
-Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Полина Георгиева
|
06533/22-63
|
-
|
с. Трънчовица
|
Кмет
|
Милан Драганов
|
06530/22-24
|
-
|
Главен специалист АОН
|
Павлина Терзийска
|
06530/22-24
|
-
|
-Главен специалист „Бюджет и финанси”
|
Мария Грошкова
|
06530/22-24
|
-
|